Domov

brezdomci.jpgdogodki.jpgotroci_in_mladi.jpgprostovoljci.jpgstarsi.jpgvzd.jpg

Učna pomoč

Učna pomoč je namenjena osnovnošolskim otrokom, ki imajo učne težave ali pri učenju potrebujejo le spodbudo.

Učenje ob pomoči prostovoljcev poteka v manjših skupinah. Ko se zatika, snov razložimo in popestrimo z različnimi učnimi pripomočki in tehnikami. Poleg pridobivanja delovnih in učnih navad, skupaj razvijamo tudi ustvarjalnost ter se učimo preprostih gospodinjskih opravil: pripravimo malico, pomijemo posodo, očistimo prostore ipd. Predvsem pa spletamo prijateljstva, ki nam bodo v oporo in pomoč na poti odraščanja.

Učna pomoč poteka vsak dan od ponedeljka do petka od 14.45 do 17.30. Otroci se lahko v program vključijo samo en dan ali več dni v tednu, samo za eno uro ali obe šolski uri. Po potrebi lahko poskrbimo za prevoz iz krajev v bližnji okolici v okviru urnikov prevozov otrok na programe za otroke.

Kontakt
Maja Prinčič
040 348 481
maja.princic@drustvo-vzd.si