Domov

brezdomci.jpgdogodki.jpgotroci_in_mladi.jpgprostovoljci.jpgstarsi.jpgvzd.jpg

Družinski večeri

Družinski večeri so namenjeni družinam in posameznikom, ki si želijo biti v oporo v vsakdanjem življenju in skupaj ustvarjati dom za vse.

Družinski večeri navadno potekajo ob delu, večerji in molitvi. Najprej se razdelimo v različne delovne skupine (priprava večerje, varstvo otrok, ustvarjalna delavnica …), nato skupaj večerjamo in pospravimo ter zaključimo z molitvijo. Po željah in potrebi družinske večere prilagajamo (gremo skupaj pohajat, igramo družabne igre, praznujemo rojstne dneve, izdelujemo adventne venčke ipd.). Skupaj si želimo ustvarjati dom, v katerem je prostor za vsakogar, ter vlivati upanje in veselje nad odnosi.

Družinski večeri potekajo vsak petek od 18h do 21h. Odprti so za vse.

Kontakt
Maja Prinčič
Tel.: 040 348 481
maja.princic@drustvo-vzd.si